Zayıf ve Kaslı Gösteren Ayna

Eğer kilo verseydim nasıl görünürdüm diyenlerdenseniz Florida merkezli bir teknoloji şirketi olan EnvisionBody,kişinin kilo verdiğinde bir iki ay içinde nasıl görüneceği gösteren bir uygulama geliştirdi.Yani temel olarak beden algınızı güçlendirmek,uygulanan diyet ve spor programına olan motivasyonun sürdürülebilir olması adına etkili olacağını düşünmekteler.

Eğer kendinizi karın kaslarıyla ve daha zayıf olsam nasıl görünürdüm diyenlerdenseniz işinize yarayabilir.Gerçek zamanlı olarak ağırlıkta% 20 ila% 30 azalma veya artan kas kütlesi ile nasıl göründüğünüzü görmek isteyebilirsiniz.

Egzersiz sırasında kullanılırsa EnvisionBody, egzersiz ekipmanıyla etkileşim kurarak bir bağlantı oluşturur. Gelişmiş gerçek zamanlı vücut görüntünüz, aktivite seviyenize bağlı olarak değişir. Ayrıca kalp atış hızınızdaki artışa yanıt olarak görüntünüzün değişmektedir. Yani, örneğin bir koşu bandında kullanılırsa, ne kadar hızlı ve uzun yürürseniz o kadar fazla vücut geliştirme gerçekleşir.


Şuan kliniklerde ve spor salonlarında yüksek teknolojili bir ayna olarak kullanılmakta, koşu bandında koşarken aynadan kendinizin en az 5 kilo vermiş ,kas kütlesinin yüzde 30 artmış dijital olarak motive etmek için kullanılmaya başlamış, uygulama her geçen gün güncellenmeye devam ediyor.


15 görüntüleme0 yorum