Doğu mah. Papatya sok. No :17

Daire: 2 Pendik /İstanbul

info@diyetisyenilaypolat.com

  • Instagram Social Icon
  • YouTube
  • SoundCloud'a Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Pinterest Social Icon

diyetisyenilaypolat.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler uzman kontrolünün yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

Burcu Ergenekon — Ilay hanim gun bizim gunumuz yemek yemeye asik kocami dize getirdiniz cok tatlisiniz coookkk daha cookk gidecek yolumuz var:)
 
Esma Kırık — Kilolar 2şer 3er gidiyor, bir bakmışım 1 ayın sonunda 2 beden incelmişim Çok teşekkürler İlay Hanım pozitifliğiniz, motivasyonunuz ve tecrübenizle hayatlarımızda sihirli dokunuşlar yapıyorsunuz.
 
Korhan Ocal — Merhaba ilay hanim online diyetle 12 kilo verdim.Istanbula gelmeden sizin tecrubelerinizden yararlanabildim.En yakin zamanda gorusmek dileğiyle.
 
Semih Gazioğlu — Ramazan 2015 döneminin ilk günü itibariyle , bugün geleceğim noktayı tahmin edemezdim .. Tahliller sonucu ağır "GUT" rahatsızlığımın olduğunu öğrendim ve bir an önce kaderimi değiştirme zamanımın geldigini düşündüm .. Bunun için profesyonel biriyle çalışmalıydım. O kişi Uzman Diyetisyen İlay Hanım olacaktı. Başlıkta belirtilen tarihler arasında 11 kilo vererek hem beden olarak başında X veya XX olan bedenler ortadan kalkıyor, hem de artık kilo hesabını-ki bu daha önemli 2 basamaklı olarak değerlendiriyorum.Çok mutluyum, daha da mutlu olacağım ve bu mutluluğumda yanımda İlay Hanım gibi işinin uzmanı birisiyle çalışmak başlı başına bir motivasyon kaynağı.Çok teşekkürler İlay Hanım .. Sizinle çalışmak büyük ayrıcalık
 
Burak Kara — Benim annem Sevil Kara, Diyetisyen İlay Polat sayesinde 2.5 ayda 16 kilo verdi ve şuan inanılmaz mutlu görünüyor, uyurken zorluk yaşamıyorsa, yürürken kilosundan dolayı zorluk çekmiyorsa ve tabi ki olmayan elbiseleri şuan bol bir şekilde oluyorsa hepsi İlay Hanımın sayesindedir.Ben annemin bu halinden çok mutluyum ve hedefi 80 kilo, inşallah hedeflerine İlay Polat'ın sayesinde ulaşacaktır.Ben teşekkür ederim ve tabi ki Babamın'da Diyetisyen İlay Polat'a gidip sağlıklı yavaş yavaş kilo vermesi için ikna edeceğim :)
 
Merve Yanar — Sevgili İlay Hanım sayesinde 3 ay gibi kısa bir sürede aç kalmadan, sağlıklı ve oldukça kolay bir biçimde ideal kiloma ulaştım. Bu süre zarfında oldukça yoğun bir dönem geçirmeme rağmen sayesinde motivasyonumu hiç kaybetmedim. Bu dönem içerisinde diyet listelerimi çok başarılı bir biçimde özelleştirdi. Zaten uyguladığı kişiye özel diyet listesi sayesinde diyetten yorulmak ve sıkılmak gibi bir durum söz konusu değil. Aksine her hafta farklı bir listeyle karşılaşmak diyetin dinamizmi açısından da oldukça yararlıydı. Çok iyi bir uzman diyetisyen olmasının yanı sıra çok da iyi bir karaktere sahiptir. Kendisiyle uzman-danışan ilişkisinin ötesinde, birçok ortak yönümüzün olması nedeniyle, iyi de birer arkadaş olduk. Enerji dolu, insana yaşam enerjisi veren sıcak kişiliği ile her hafta yaptığımız görüşmeleri iple çeker oldum. Kendisine çok teşekkür eder ve başarılarının artarak devam etmesini dilerim.
 
Enis Turhan —İlay Hanım ile 2,5 ayda 14 kilo verdim. Bu kadar kolay olacağını hiç düşünmemiştim. İlay Hanım sayesinde aç kalmadan az yemeyi öğrendim. Çok sağolun İlay Hanım.