Doğu mah. Papatya sok. No :17

Daire: 2 Pendik /İstanbul

info@diyetisyenilaypolat.com

  • Instagram Social Icon
  • YouTube
  • SoundCloud'a Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Pinterest Social Icon

diyetisyenilaypolat.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler uzman kontrolünün yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

Çalışma Şeklimiz

Başvurmadan önce neler yapılması gerekiyor?

 

1.Kişi doğrudan Dyt. İlay Polat'a gelmiş ise son 3 ay içerisinde bir dâhiliye uzmanı tarafından görülmemişse, bir dâhiliye uzmanına veya endokrinoloji uzmanına tarafımızdan gönderilir. Değerlendirme sonrası beslenme tedavisi düzenlenir.

2.Doktor tarafından gönderilmiş ise teşhis ve öneriler doğrultusunda program düzenlenir. 

Kan Tahlilleri incelenmeden programa başlanmıyor.

 
Diyet programı nasıl oluşuyor?


Danışmanımızın sağlık geçmişi, besin tüketimi, ilaç veya besin destek tüketim durumu, yaşam şekli, psikolojik durumu, sevdiği ve sevmediği besinler ve birçok konuyu kapsayan görüşmeler ile kişiye özel bir tedavi uygulanır. Uygulanan bu program ile istenilen kiloya ve sağlık durumuna ulaşılması hedeflenir.

Vücut analiz cihazımız ile boy, kilo, kas, kemik, metabolizma yaşı, metabolizma hızı, göbek yağı, kol yağı, bacak yağı gibi daha birçok kriterler incelenebilmektedir.

Diyetin içeriği sağlık durumuna, hesaplanan kaloriye, fiziksel aktivitesine ve sosyo-ekonomik durumuna yönelik olarak, sağlıklı, yeterli ve dengeli bir diyet programı hazırlanır. 

Mevcut haklar kişiye aittir, iptal ve iade yapılmamaktadır.

 

Randevu sistemi nasıl işliyor?


Görüşmeler başlangıçta haftalık periyotlarda yapılmaktadır. Bu periyotlar hastanın durumuna göre zaman zaman 15 günlük ya da daha uzun sürelere dönüşmektedir.


İlk görüşmede dolduracağız değerlendirme formunu mail veya elden teslim edebilirsiniz. 


Haftalık görüşme sonrasında daha sonraki randevularınız bir karta yazılı olarak verilmektedir.

Randevu talepleri telefonla yapılmaktadır.

 

Görüşmeler devamlı birbirini takip ettiğinden gecikmeler diğer hastalara yansımaktadır. İstanbul ve Pendiğin trafik durumunu mutlaka göz önüne alınarak tedbirli davranılmasını rica ediyoruz.

 

Hastalık, İzin, Kongre vb gibi seyahat zorunlulukları ya da aşırı yoğunluk dolayısıyla bazen görüşmeler ertelenebilmektedir. Bu durumda daha önceden merkezimiz tarafından hastalarımıza bilgi verilmektedir.

 

Danışanlarımızın randevu değişiklikleri en geç 1 gün öncesinden yapılması gerekmektedir. Bu durumda randevu beklemekte olan bir başka danışana verilmektedir.

 

Randevusu olan ve en geç 1 gün önceden iptal yapmayan danışanımızın görüşmesi gerçekleşmiş kabul edilmektedir. Mevcut görüşmelerinden bir seans düşülmektedir.

 
Ödemeler nasıl gerçekleştiriliyor?


Ödemeler peşin para veya kredi kartı ile mutlaka görüşmelerden önce yapılmaktadır. Bu konu zaman içerisinde yaşanılan birçok olumsuz tecrübe sonucu başlatılmıştır. Bu yüzden anlayış göstereceğinizi umuyoruz.
 

Dolayısıyla görüşmelerden önce sekreterlerce bildirilen meblağı yanınızda bulundurmanızı önemle rica ederiz.

 

Çeşitli sebepler ile Internet üzerinden ya da e mail ile ücret bilgisi vermeyi uygun görmemekteyiz. Telefon ile öğrenilebilir. 
 

Sosyal medyada resimlerim veya kilo kaybım paylaşılacak mı?

 

Sosyal medyada kaybedilen kilonun, öncesi ve sonrası resimlerinin paylaşılması danışanımızın onayı ve talep etmesi ile gerçekleştirilmektedir.