Doğu mah. Papatya sok. No :17

Daire: 2 Pendik /İstanbul

info@diyetisyenilaypolat.com

  • Instagram Social Icon
  • YouTube
  • SoundCloud'a Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Pinterest Social Icon

diyetisyenilaypolat.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler uzman kontrolünün yerini tutamaz.

Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.

Merhaba!

Ben Aslı GÜRBÜZ. 26 yaşındayım. İlay Polat'a başvurduğumda 65 kiloydum, şu an 54 kiloyum.

 Kilo almaya sınav döneminde başladım. Oldukça hareketsiz kalmıştım ve ders çalışırken sürekli yemek yeme ihtiyacı duyuyordum. Günde 6-7 saat ders çalışıyor ve sürekli abur cubur atıştııyordum.

Fazla kilolarım fiziksel açıdan oldukça kötü bir görüntü oluşturuyordu. Bu durum haliyle birtakım psikolojik sıkıntıları da beraberinde getiriyordu. İstediğim kıyafeti giyememek, vücut kusurlarımı saklamaya çalışmak kendimi sürekli mutsuz hissetmeme neden oluyordu.

İlay POLAT'la yaklaşık 5 ay önce tanıştım. Güler yüzü, sıcakkanlılığı ve olumlu yaklaşımlarıyla aldığım kararın olumlu sonuçlanmasına yardımcı oldu ve olmaya da devam ediyor. Onun sayesinde beni uzun zaman görmeyen arkadaşlarım fotoğraflarımı gördüklerinde bile gözlerine inanamıyor.

Kilo vermek isteyen herkesin yapması gereken iki şey var:  Birincisi kilo vermeyi "gerçekten" istemek, ikincisi de İlay Hanım'ın kapısını çalmak. Zayıflayan kişilere benim yaptığım gibi yıllarca uzaktan imrenerek bakmayın, bir an önce harekete geçin. Birinci aydan itibaren kendinize siz bile inanamayacaksınız.